WW3JB22R0
MFR.Part #
WW3JB22R0
JLCPCB Part #
C5833309
Description
-55℃~+350℃ 22Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS