WW3FB604R
MFR.Part #
WW3FB604R
JLCPCB Part #
C6002221
Description
-55℃~+350℃ 3W 604Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS