WW3FB125R
MFR.Part #
WW3FB125R
JLCPCB Part #
C6609200
Description
-55℃~+350℃ 125Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS