WW3AT250R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3AT250R
JLCPCB Part #
C2594105
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 250Ω 3W Wirewound Resistor ±0.05% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS