WW3AJT3R30
MFR.Part #
WW3AJT3R30
JLCPCB Part #
C2593012
Description
-55℃~+350℃ 3.3Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS