VM5KB33R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
VM5KB33R0
JLCPCB Part #
C5830227
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+275℃ 33Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ Plugin,P=5mm Through Hole Resistors ROHS