WW3JT3R30
MFR.Part #
WW3JT3R30
JLCPCB Part #
C2593116
Description
-55℃~+350℃ 3.3Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS