WW3AJT200R
MFR.Part #
WW3AJT200R
JLCPCB Part #
C3529210
Description
-55℃~+350℃ 200Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS