WW3AJT220R
MFR.Part #
WW3AJT220R
JLCPCB Part #
C3421892
Description
-55℃~+350℃ 220Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS