WW3AJT100R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3AJT100R
JLCPCB Part #
C2593821
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 100Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS