WW3AFTR200
MFR.Part #
WW3AFTR200
JLCPCB Part #
C3475822
Description
-55℃~+350℃ 200mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS