WW3FT5R00
MFR.Part #
WW3FT5R00
JLCPCB Part #
C2584768
Description
-55℃~+350℃ 3W 5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS