WW2JB4R70
MFR.Part #
WW2JB4R70
JLCPCB Part #
C2646299
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 4.7Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS