WW2JBR510
MFR.Part #
WW2JBR510
JLCPCB Part #
C6030085
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 510mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS