WW5JB33R0
MFR.Part #
WW5JB33R0
JLCPCB Part #
C6358295
Description
-55℃~+350℃ 33Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS