WW3FB2R00
MFR.Part #
WW3FB2R00
JLCPCB Part #
C6328489
Description
-55℃~+350℃ 2Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS