RSPF3JA10R0
MFR.Part #
RSPF3JA10R0
JLCPCB Part #
C2645247
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS