RMCS2512JT9R10
MFR.Part #
RMCS2512JT9R10
JLCPCB Part #
C6406811
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS