WW1JT2K70
MFR.Part #
WW1JT2K70
JLCPCB Part #
C2593320
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.7kΩ Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS