WW1FTR680
MFR.Part #
WW1FTR680
JLCPCB Part #
C3410057
Description
-55℃~+350℃ 1W 680mΩ Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS