CF18JT7K50
MFR.Part #
CF18JT7K50
JLCPCB Part #
C2441503
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS