RSF1FT14R3
MFR.Part #
RSF1FT14R3
JLCPCB Part #
C2590733
Description
-55℃~+235℃ 14.3Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS