WW1FT523R
MFR.Part #
WW1FT523R
JLCPCB Part #
C2593149
Description
-55℃~+350℃ 1W 523Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS