WW1FT38R3
MFR.Part #
WW1FT38R3
JLCPCB Part #
C2593216
Description
-55℃~+350℃ 1W 38.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS