WW1FT2R10
MFR.Part #
WW1FT2R10
JLCPCB Part #
C3428633
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS