WW1FT1R40
MFR.Part #
WW1FT1R40
JLCPCB Part #
C2593009
Description
-55℃~+350℃ 1.4Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS