WW1FT182R
MFR.Part #
WW1FT182R
JLCPCB Part #
C3571096
Description
-55℃~+350℃ 182Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS