CF2JT2K20
MFR.Part #
CF2JT2K20
JLCPCB Part #
C2591078
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS