WW12JT4R30
MFR.Part #
WW12JT4R30
JLCPCB Part #
C2593666
Description
-55℃~+350℃ 4.3Ω 400mW Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS