WW12FT113R
MFR.Part #
WW12FT113R
JLCPCB Part #
C3570921
Description
-55℃~+350℃ 113Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS