RSF1JTR200
MFR.Part #
RSF1JTR200
JLCPCB Part #
C2590330
Description
-55℃~+235℃ 1W 200mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS