WW12JT560R
MFR.Part #
WW12JT560R
JLCPCB Part #
C2593513
Description
-55℃~+350℃ 400mW 560Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS