RSMF2FT1R18
MFR.Part #
RSMF2FT1R18
JLCPCB Part #
C2591229
Description
-55℃~+235℃ 1.18Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS