CF14JB9K10
MFR.Part #
CF14JB9K10
JLCPCB Part #
C7229190
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS