WW12JT2R70
MFR.Part #
WW12JT2R70
JLCPCB Part #
C2593622
Description
-55℃~+350℃ 2.7Ω 400mW Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS