MG12JB68M0
MFR.Part #
MG12JB68M0
JLCPCB Part #
C6226164
Description
-55℃~+175℃ 500mW 68MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS