WW12JB3R60
MFR.Part #
WW12JB3R60
JLCPCB Part #
C2646156
Description
-55℃~+350℃ 3.6Ω 400mW Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS