WW12FT845R
MFR.Part #
WW12FT845R
JLCPCB Part #
C2593722
Description
-55℃~+350℃ 400mW 845Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS