WW12FT75R0
MFR.Part #
WW12FT75R0
JLCPCB Part #
C2593598
Description
-55℃~+350℃ 400mW 75Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS