WW12FT383R
MFR.Part #
WW12FT383R
JLCPCB Part #
C3477849
Description
-55℃~+350℃ 383Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS