WW12FB14R7
MFR.Part #
WW12FB14R7
JLCPCB Part #
C2646399
Description
-55℃~+350℃ 14.7Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS