WW12FT165R
MFR.Part #
WW12FT165R
JLCPCB Part #
C2593792
Description
-55℃~+350℃ 165Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS