WW12FT2R55
MFR.Part #
WW12FT2R55
JLCPCB Part #
C2593414
Description
-55℃~+350℃ 2.55Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS