WW12FT20R5
MFR.Part #
WW12FT20R5
JLCPCB Part #
C3408108
Description
-55℃~+350℃ 20.5Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS