RSF1JA150R
MFR.Part #
RSF1JA150R
JLCPCB Part #
C3389643
Description
-55℃~+235℃ 150Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS