CB5JB2R70
MFR.Part #
CB5JB2R70
JLCPCB Part #
C2644543
Description
-55℃~+275℃ 2.7Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS