WW12BB5R00
MFR.Part #
WW12BB5R00
JLCPCB Part #
C7414239
Package
Plugin,D2.8xL7.9mm
Description
-55℃~+350℃ 400mW 5Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS