LVM5JB20L0
MFR.Part #
LVM5JB20L0
JLCPCB Part #
C2646711
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 20mΩ 5W Metal foil resistor ±5% 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS