WVM10JB250R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WVM10JB250R
JLCPCB Part #
C3364670
Package
Plugin,P=7.6mm
Description
-55℃~+250℃ 10W 250Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,P=7.6mm Through Hole Resistors ROHS