VM10JB250R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
VM10JB250R
JLCPCB Part #
C2646351
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+250℃ 10W 250Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Resistors ROHS